Киевская Русь
Шануємо традиції, оберігаємо сьогодення,
творимо майбутнє
                        

Транспортне страхування вантажів

СК "Київська Русь" приймає на страхування перевезення вантажів будь-яким видом транспорту як по території України, так і за кордоном, а також складування (збереження) вантажів під час перевезення.

Об'єктом страхування є вантажі, що перевозяться сушею, повітряним і водним шляхом.
 
Договір страхування вантажів укладається на підставі "Правил добровільного транспортного страхування вантажів", що передбачають страхування на умовах:
  • "Без відповідальності за пошкодження, крім випадків катастрофи";
  • "З відповідальністю за часткову аварію";
  • "З відповідальністю за всі ризики".
 
Крім того, за окремою угодою, може бути надана послуга по страхуванню від ризику "Протиправні дії третіх осіб" (ПДТО).
 
Відповідальність за договором страхування для кожного перевезення починається з моменту передачі вантажу для перевезення, продовжується протягом усього перевезення за встановленим маршрутом (включаючи перевантаження і перевалки, а також збереження на складах у пунктах перевантаження і перевалки) і закінчується з моменту доставки вантажу на склад одержувача, чи інший кінцевий склад у пункті призначення, зазначеному в страховому полісі.
 
 
Cтрахова сума, виключення з покриття
 
Вантаж вважається застрахованим у сумі, заявленої страхувальником, що не перевищує вартість вантажу плюс митні збори, фрахт, комісійні та інші можливі витрати.
 
Страхова сума встановлюється за узгодженням сторін.
 
У договорі страхування страховиком встановлюється франшиза (власна участь страхувальника в погашенні збитку) у процентному вираженні або абсолютній величині.
 
Крім традиційних збитків, що не відшкодовуються за даним видом страхування, не покриваються також втрати, що є наслідком природних властивостей вантажів (хімічних змін, внутрішнього псування, усушки, цвілі і т.д.), що сталися через вплив температури, трюмного повітря, псування хробаками, гризунами, комахами, пов'язані з невідповідним упакуванням вантажів і відправленням їх в ушкодженому стані і т.п.).
 
 
Види Договорів страхування
 
Договір страхування може бути укладений на:
  1. одне перевезення;
  2. кілька перевезень у рамках контракту на постачання продукції (у тому числі за кордон);
  3. усі перевезення визначеним видом транспорту;
  4. інші види перевезень.
 
Для укладення договору страхування транспортування вантажу необхідно подати страховику заяву встановленої форми й опитувальний лист, що містить відомості про перевезення, що страхуються, необхідні для визначення ступеня ризику.
 
Страхова премія (Тарифи)
 
Страхова премія розраховується страховиком на підставі тарифів. Тариф визначається після заповнення опитувального листа. В залежності від заявленої кількості вантажу, виду транспортного засобу, території проходження, характеру вантажу і т.д. тариф може складати від 0,3 до 2,5 % від страхової суми.

В офісах компанії  ви маєте можливість отримати додаткову інформацію та укласти договір страхування.
Укр

ПрАТ "СК "Київська Русь"

Солом'янська площа, 2, оф.703
тел./факс (+38) 0 44 248 81 76
e-mail: krus@krus.kiev.ua